بهترین قفسه فروشگاهی کدام است؟ | قفسه سوپر مارکت | بهترین قفسه های فروشگاهی |

بهترین قفسه فروشگاهی کدام است؟ | قفسه سوپر مارکت | بهترین قفسه های فروشگاهی

در هنگام تاسیس یک سوپر مارکت یا هایپر مارکت، اولین سوالی که پیش میاید این است که بهترین قفسه فروشگاهی کدام است؟ با توجه به تنوعی که این روز ها در صنعت قفسه بندی وجود دارد، انتخاب بهترین قفسه فروشگاهی کاری بسیار دشوار و زمان بر است. همانطور که میدانید قفسه بندی فروشگاه نکته ای بسیار مهم و تاثیر گذار است. از این رو تصمیم گرفتیم در این مقاله به بررسی نکاتی که در انتخاب قفسه بندی مهم و کلیدی است بپردازیم.


بیشتر بخوانید:  تاریخچه اولین سوپر مارکت در ایران


بهترین قفسه فروشگاهی

طبیعتا نوع قفسه فروشگاهی برای همه فروشگاه ها یکسان نیست و هر فروشگاه بسته به کارکرد، فضا و قابلیت هایی که دارد قفسه خاص خود را نیاز دارد. قفسه فروشگاهی انواع مختلفی دارد. قفسه های افقی و عمودی، ایستاده و دیواری، یک طرفه و دو طرفه، گرد و… از انواع قفسه های سوپر مارکتی هستند. در صورتی که اجناس در فروشگاه در محل مناسب و قفسه مناسب قرار گیرند و دسته بندی مناسبی داشته باشند، مشترین خیلی سریع می توانند اجناس مورد نیاز خود را پیدا کنند و فروشگاه به هدف خود که جلب رضایت مشتریان است نزدیک می شود.


قیمت یخچال روباز فروشگاهی


قیمت قفسه فروشگاهی

با توجه به انواع مختلف قفسه بندی که با آن ها آشنا شدید، و همچنین نوسانات بازار، تعیین قیمت ثابت برای قفسه سوپر مارکتی کار دشواری است. اگر شما هم قصد خرید تجهیزات فروشگاهی از جمله قفسه را دارید، می توانید با استفاده از لینک زیر با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید. برزین دژ ارائه دهنده بهترین قفسه فروشگاهی با به صرفه ترین قیمت ها می باشد.

بهترین قفسه فروشگاهی

نکاتی که در هنگام انتخاب قفسه فروشگاهی باید رعایت کرد

  • متناسب بودن جنس قفسه با محصول مورد نظر

قفسه های محصولات را متناسب با خود محصول انتخاب کنید. به عنوان مثال قفسه مواد شوینده با قفسه ای که برای پوشاک انتخاب می کنیم متفاوت است. همچنین وزن و ابعاد اجناس در انتخاب قفسه بندی مهم است.اگر محصولات شما سنگین هستند از قفسه های چوبی یا فلزی با طول کم استفاده کنید.ژ

  • متناسب بودن رنگ و طرح قفسه بندی با نوع کسب و کار

رنگ و استایل بهتر است با نوع کسب و کار در فروشگاه تعیین شود. مثلا رنگ های قفسه بندی در یک فروشگاه لباس و فروشگاه کتاب باید متفاوت باشد. برای انتخاب رنگ بهتر است از روانشناسی رنگ ها برای جذب مشتری استفاده کنید یا از یک طراح داخلی کمک بگیرید.

همچنین در طراحی ارتفاع قفسه ها به قد مشتریان توجه داشته باشید تا در خنگام برداشتن اجناس دچار مشکل نشوند.

  • با انتخاب بهترین قفسه فروشگاهی احتمال سرقت را کاهش دهید

یکی از بزرگترین مشکلات فروشگاه ها موضوع سرقت است. طراحی قفسه باید به نحوی انجام شود که احتمال سرقت به حداقل برسد. مثلا طراحی جوری باشد که دید کافی برای محصولات داخل قفسه ها از همه جهت وجود داشته باشد.

  • ایجاد فضای کافی برای رفت و آمد مشتریان

همانطور که میدانید، در برخی از روز های سال مانند روزهای تخفیف، ازدحام جمعیت در فروشگاه زیاد می شود و بهتر است قفسه ها طوری طراحی شوند که فضای کافی برای تردد مشتری ها و چرخ هایشان وجود داشته باشد.

 

پانوشت: بهترین قفسه فروشگاهی , قفسه سوپر مارکت , بهترین قفسه های فروشگاهی , نحوه چیدمان قفسه سوپرمارکت , طرح قفسه سوپرمارکت

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + دوازده =