قفسه پیچ و مهره ای انباری | قفسه پیچ و مهره ای | خرید اینترنتی قفسه پیچ و مهره ای |

قفسه پیچ و مهره ای انباری | قفسه پیچ و مهره ای | خرید اینترنتی قفسه پیچ و مهره ای

یکی از رایج ترین انواع قفسه بندی انبار ها، قفسه پیچ و مهره ای انباری است. این مدل قفسه بندی به دلیل نصب آسان و کاربردی بودن، سال های زیادی است که در انبار های متوسط و کوچک نصب می شود. در این مقاله قصد داریم با کاربرد ها و انواع قفسه پیچ و مهره ای آشنا شویم. اگر شما هم قصد دارید از قفسه پیچ و مهره ای استفاده کنید، در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات دقیق و کاملی را در این رابطه به دست آورید.

قفسه پیچ و مهره ای انباری

کاربرد این قفسه بندی عموما در انبار های ملزومات، قطعات یدکی و انبار های مواد اولیه می باشد. اجرای این سیستم قفسه بندی به صورت دستی انجام می شود که با استفاده از یک صفحه قفسه، نبشی و پیچ و مهره به یکدیگر متصل می شوند. نبشی ها دارای انواع مختلفی هستند که نوع آن با توجه به ارتفاع کل سیستم و تعداد طبقات مشخص می شود. این قفسه به صورت تک ردیف یا دوبل در چندین طبقه قابل اجرا است. برزین دژ یکی از بزرگترین عرضه کننده های اجزای قفسه پیچ و مهره ای در کشور می باشد.


راهنما خرید قفسه فروشگاهی


انواع قفسه بندی پیچ و مهره ای

قفسه بندی های پیچ و مهره ای در چندین نوع مختلف وجود دارند که بسته به نیاز و کاربرد افراد متفاوت است.

قفسه بندی پیچ و مهره ای سنگین

قفسه پیچ و مهره ای سنگین، برای انبار کردن اقلام نیمه سنگین کاربرد دارد که بسته به نیاز مشتری تحمل قفسه ها افزایش پیدا می کند. عموما بازه تحمل بار در این قفسه بین ۱۲۰ تا ۳۰۰ کیلو بر بروی هر طبقه می باشد.

قفسه بندی پیچ و مهره ای سبک

این قفسه برای قرار دادن اجناس سبک در انبار های کوچک کاربرد دارد. از مهمترین ویژگی این نوع قفسه می توان به ارتفاع کم و دسترسی آسان به وسایل اشاره کرد. لازم به ذکر است که بازه تحمل بار در این قفسه ها بین ۵۰ تا ۱۲۰ کیلو گرم بار بر هر طبقه است.


بیشتر بخوانید: قفسه راک چیست و چه کاربرد هایی دارد؟


قیمت قفسه پیچ و مهره ای انباری

قفسه های پیچ و مهره ای انباری با توجه به تعداد ردیف و طبقات، ابعاد و اندازه و همچنین متریال استفاده شده مشخص می شود. عوامل متعددی در این قیمت گذاری نقش دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و قیمت ها می توانید با کارشناسان ما در واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

پانوشت: خرید قفسه پیچ و مهره ای , قفسه پیچ و مهره ای دست دوم , قفسه بندی پیچ و مهره ای سبک , پایه قفسه پیچ و مهره ای , قفسه پیچ و مهره ای انباری , قفسه پیچ و مهره ای قیمت , خرید اینترنتی قفسه پیچ و مهره ای

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + 10 =