قفسه پیچ و مهره ای سنگین | قیمت قفسه فلزی پیچ و مهره ای | برزین دژ

قفسه پیچ و مهره ای سنگین | قیمت قفسه فلزی پیچ و مهره ای

قفسه پیچ و مهره ای یکی از انواع قفسه بندی انبار است که به این نوع قفسه، قفسه بندی قفسه بندی مشبک نیز می گویند. استفاده از قفسه مشبک فلزی در بین انواع قفسه بندی انبار پرفروش تر است و محبوبیت بیشتری دارد.


قیمت انواع قفسه پیچ و مهره ای


انواع قفسه پیچ و مهره ای

این قفسه ها به دونوع قفسه بندی مشبک سبک و قفسه بندی مشبک سنگین تقسیم بندی می شود. انتخاب انواع قفسه بندی بسته به کالایی که قرار است بر روی آن قرار بگیرد، استفاده می شود. از ویژگی های بارز این محصول این است که در تماس با رطوبت انبار زنگ نمی زند. بنابراین با انتخاب قفسه بندی مناسب می توانید:

  1. از فضا استفاده بهینه کنید
  2. از محصولات خود در مقابل ضربه محافظت کنید
  3. چیدمان را بر اساس انواع محصولاتتان ترتیب دهید
  4. به انبار خود نظم ببخشید

قیمت قفسه فلزی پیچ و مهره ای

قیمت قفسه بندی پیج و مهره ای به انواع آن بستگی دارد. این نوع قفسه بندی ممکن است ابعاد مختلفی داشته باشد. البته مواردی مانند عمق، تعداد طبقات، ارتفاع و مواردی از این قبیل بر روی قیمت تمام شده محصول تاثیر دارد.

ابعاد قفسه بندی پیچ و مهره ای چقدر است؟

ارتفاع قفسه بندی مشبک تا حداکثر ۹ متر، اندازه دهانه قفسه بندی تا حدود یک متر و عمق قفسه ها تا ۶۰ سانتی متر بنا به نیاز مشتری سفارشی سازی می شود.

قفسه پیچ و مهره ای

ویژگی قفسه بندی مشبک

قفسه های مشبک قابلیت تغییر ارتفاع در هر طبقه را دارند. بنابراین با انتخاب آن ها می توانید بنا به سایز محصول، ارتفاع قفسه ها را تغییر دهید. وزن این قفسه ها باتوجه به استفاده از پیچ و مهره های گالوانیزه سبک است و هچنین قابلیت تنظیم به صورت تک ردیف در آن وجود دارد. اگر به دنبال پیاده سازی قفسه بندی ارازن در انبار می گردید، قفسه بندی مشبک را امتحان کنید. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به قابلیت متعدد باز و بسته کردن و تغییر چیدمان اشاره کرد. سادگی در نصب از دیگر ویژگی های این محصول است. اما اگر به دنبال قفسه بندی برای کالای بزرگ و سنگین می گردید بهتر است از قفسه راک استفاده کنید.


انواع و قیمت خرید قفسه راک


قفسه بندی فلزی انبار

این نوع از قفسه بندی مشبک در انواع سبک و سنگین موجود است. قفسه مشبک فلزی به نسبت جنس های دیگر از محبوبیت بالاتری برخوردار است و قیمت مناسبی دارد. همین امر باعث شده این نوع قفسه بندی به یکی از پر فروش ترین قفسه بندی ها تبدیل شود.

پانوشت: قفسه بندی ارزان قیمت برای انبار, قفسه بندی انبار فروشگاه, قیمت انبار فلزی, تجهیزات ارزان قیمت انبار, تجهیزات ارازن قیمت فروشگاهی

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − 7 =