انواع یخچال پرده هوا | قیمت یخچال پرده هوا | خرید یخچال پرده هوا | برزین دژ

انواع یخچال پرده هوا | قیمت یخچال پرده هوا | خرید یخچال پرده هوا

یخچال پرده هوا یکی از اصلی ترین تجهیزات فروشگاهی است که برای نگهداری محصولات یخچالی از آن در انواع سوپر مارکت ها و هایپر ها استفاده می شود. از اصلی ترین ویژگی های این محصول نسبت به انواع یخچال فروشگاهی می توان به بدون درب بودن آن اشاره کرد. موارد مختلفی بر روی قیمت یخچال پرده هوا تاثیر می گذارد که در ادامه به آن می پردازیم.


خرید یخچال پرده هوا و انواع آن


قیمت یخچال روباز فروشگاهی

قیمت یخچال روباز فروشگاهی به مواردی از قبیل ابعاد و نوع آن بستگی دارد. یخچال های روباز در انواع موتور خانه مرکزی و موتور سر خود وجود دارند. از دیگر عوامل تعیین کننده در قیمت آن می توان به جنس یخچال اشاره کرد. علاوه بر توجه به این نکات هنگام خرید یخچال فروشگاهی باید به نکاتی نظیر مشخصات خرید آن توجه کنید. مصرف و بازدهی انرژی نیز در هزینه های متغیر شما تاثیر می گذارد. بنابراین اگر می خواهید بهترین انتخاب را داشته باشید، برزین دژ با سال های سابقه تجربی و عملی در زمینه تجهیزات فروشگاهی ارارئه دهنده بهترین یخچال پرده هوا با مصرف انرژی پایین و بازدهی بالا می باشد.

یخچال پرده هوا

طرز کار یخچال پرده هوا

طرز کار یخچال های بدون درب که دارای مکانیزمی هوشمند است باعث شده استفاده از آن برای مشتریان هایپر ها لذت بخش باشد. منافذی در زیر طبقات این یخچال وجود دارد که باعث می شود یک لایه هوا میان فضای درونی و بیرونی یخچال شکل بگیرد. به این ترتیب تنظیم هوای داخل یخچال در کمتر از ۱ دقیقه انجام می پذیرد و از محصولات درون یخچال محافظت می شود. همچنین هوا در یخچال در گردش می ماند و باعث می شود هوای داخل یخچال مطبوع و مناسب بماند.

خرید یخچال پرده هوا دست دوم

آیا خرید یخچال روباز فروشگاهی دست دوم می تواند کارگشا باشد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت از آنجایی که هنگام خرید یخچال دست دوم فروشگاهی درانتخاب محصول محدود می شویم، بنابراین بهتر است محصول درجه یک و دست اول خریداری کنیم. همچنین بازدهی یخچال نو بالاتر است و می توانید از خدمات پس از فروش و گارانتی آن نیز استفاده کنید.

فریزر پرده هوا

فریزر پرده هوا در هایپر ها و فروشگاه های زنجیره ای یافت می شود. این فریزر ها که معمولا به صورت خوابیده طراحی می شوند، سیستمی مشابه یخچال پرده هوا دارند و بدون درب است. بنابراین مشتریان می توانند به راحتی و بدون اتلاف انرژی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند.

پانوشت: خرید و فروش انواع یخچال پرده هوا, قیمت یخچال روباز فروشگاهی, خرید یخچال روباز فروشگاهی ارازن قیمت, قیمت یخچال پرده هوا 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + 13 =